Шоубизнес, Клюки, Събития и Лайфстайл

Лайфстайл и клюки»

Кариери

Екипът на Gossip.bg вярва, че професионалното отношение към работата и отдадеността към нея са ключът към успеха. Всички ние сме любопитни млади хора, които искаме да открием цялата истина за звездите – както за тези, сияещи в небето, така и за тези, обитаващи медийното пространство у нас. Множеството ни разнообразни идеи стимулират креативна творческа обстановка, в която да научаваме по нещо ново всеки ден. Защото най-важното за една амбициозна личност с разнородни интереси е да намери идеалната среда за развитие, да се чувства удовлетворена от това, което прави, и да иска с всеки изминал ден да става все по-добра и интересна за околните.

Ако и вие имате подобни интереси и искате да се докоснете до света на виртуалната журналистика, ви предлагаме да се включите в нашата стажантска програма – Млад автор. Така отблизо ще видите как се създават новините, моментално получаващи ответна реакция в интернет пространството. Как да подбирате най-интересните теми от потока информация, как да ги разкажете интересно, завладяващо и впечатляващо?!

Стажантска програма Млад автор
Изисквания към кандидатите:
1. Интерес към българския и световен шоубизнес.
2. Добро ниво на грамотност.
3. Не е задължително да имат предишен опит.
4. Препоръчително е да знаят поне един западен език.
5. Компютърна грамотност – Windows, Word, Internet…

Документи
1. Кратка автобиография или CV.
2. Мотивация за кандидатстването, описана с няколко изречения в свободен текст.
3. Авторски материали, ако вече сте правили опити в писането.

Продължителност на стажа
3 месеца. Програмата е целогодишна и се провежда в четири периода, чиито начало и край са указани по-долу. Успешното завършване не дава гаранция за наемане на работа, но носи предимство при набиране на кандидати за попълване на работните места в редакцията.

Тримесечни периоди:
1 януари – 1 април
1 април – 1 юли
1 юли – 1 октомври
1 октомври – 1 януари

E-mail адрес за изпращане на документи:

Задължения на стажантите:
1. Да помагат на редакционния екип в ежедневната му работа.
2. Да ходят на различни събития, свързани с ресорите в сайта.
3. Да разработват теми, свързани с интересите на сайта.

Facebook Facebook Twitter Twitter Свежо Свежо